hm_minipics

 

 

            

    

   FİRMA KURUCUMUZ

          Sn:(merhum) RECEP LİMAN..

İLETİŞİM ADRESLERİMİZ VE ULAŞIM KROKİMİZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

 

Firma Profili

Firmamız 1982 yılında ilk üretimine merkezi Çanakkale - Biga'da başlamıştır. 1996 yılından itibaren şirketleşerek günün gelişen teknolojisiyle  yeni yatırımlar yapmış, mevcut makine parkurunu zenginleştirmiş, gerekli kalite seviyesini yükselterek bugün ki mevcut 400 m2  alandaki yeni binasına taşınmıştır. Bugün halen yeni binamızda müşterilerimiz için gerekli ürün ve hizmeti, kaliteli, istikrarlı ve üstün teknoloji ile vermektedir.

Fabrikamızda müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları en kısa zamanda, kalite seviyesine bağlı olarak imalat yapılmakta, 0,30 mm den, 14,00 mm'e kadar her türlü baskı (helezon) yaylar, çekme (çekici) yaylar,  kurma yaylar, tel form yaylar, trambolin yayları, zirai alet yayları, paslanmaz-krom yaylar kapı kolu yayları, çiroz yayları, yaylı pim, sekman, D kopilya (gupilya), firkete, elek yayı, kelepçe yayların üretimini yapmakta ve başta otomotiv sanayi olmak üzere elektrik-elektronik sanayi, plastik sanayi, doğalgaz ekipmanları, beyaz eşya endüstrisi ve tarım aletleri sektörüne hizmet vermekteyiz.

VİZYONUMUZ.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak prensibimiz olup tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak önceliğimizdir. Daima kalitede, hizmette ve ilişkilerimizde en iyi olmak vazgeçilmez hedefimizdir. sahip olduğumuz bu imajı korumak ise temel ilkemizdir.

TEKNİK YAY SAN.TİC.LTD.ŞTİ Yüksek kaliteyi uygun fiyat seçeneği ile sektörün ilklerinden olmaya emin adımlarla ilerlemektedir

 

TEKNİK YAY SANAYİ ve TİC.LTD.ŞTİ

2. Sanayi Sitesi 7.Blok No:20 Biga /Çanakkale

Tel: (0286) 316 40 66 Fax: (0286) 317 14 57

e-mail

 info@teknikyay.com.tr

  teknikyay@mynet.com